İstanbul Ataşehir Oktay Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 2 gün önce
Oktay Eczanesi logo
Oktay Eczanesi logo

Oktay Eczanesi

0
  • İstanbul - Ataşehir
  • 2165750765
  • İçerenköy Mahallesi Üsküdar-İçerenköy Yolu Caddesi 23/C Fatih Sultan Mehmet Egt.arşt.hast. Arkası
  • 1837
  • Yorum Yap
(0)

Istanbul Ataşehir Oktay Eczanesi. Nöbetçi Oktay Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Oktay Eczanesi Istanbul ili Ataşehir İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Oktay Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Oktay Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Oktay Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Oktay Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Oktay Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

7 Ağustos 2022 Pazar Istanbul Ataşehir Nöbetçi Oktay Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Oktay Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Oktay Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Oktay Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Oktay Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Oktay Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Oktay Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Oktay Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Oktay Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

İstanbul İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz İstanbul ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Çağrı Selamiçeşme Eczanesi

Istanbul Kadıköy Çağrı Selamiçeşme Eczanesi. Nöbetçi Çağrı Selamiçeşme Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Funda Eczanesi

Istanbul Başakşehir Funda Eczanesi. Nöbetçi Funda Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Derman Eczanesi

Istanbul Kağıthane Derman Eczanesi. Nöbetçi Derman Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Yeni Eczanesi

Istanbul Adalar Yeni Eczanesi. Nöbetçi Yeni Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.