İstanbul Ataşehir Barış Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 3 gün önce
Barış Eczanesi logo
Barış Eczanesi logo

Barış Eczanesi

0
  • İstanbul - Ataşehir
  • 2164726366
  • Barbaros Mahallesi Ortabahar Sokak 33/A Palladium Alışveriş Merkezi Çaprazı,Anadolu Sağlık Merkezi (John Hopkins yanı) Yanı
  • 684
  • Yorum Yap
(0)

Istanbul Ataşehir Barış Eczanesi. Nöbetçi Barış Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Barış Eczanesi Istanbul ili Ataşehir İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Barış Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Barış Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Barış Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Barış Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Barış Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

20 Nisan 2022 Çarşamba Istanbul Ataşehir Nöbetçi Barış Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Barış Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Barış Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Barış Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Barış Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Barış Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Barış Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Barış Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Barış Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

İstanbul İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz İstanbul ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Erdoğan Eczanesi

Istanbul Esenler Erdoğan Eczanesi. Nöbetçi Erdoğan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Kent Eczanesi

Istanbul Kadıköy Kent Eczanesi. Nöbetçi Kent Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Taşoluk Filiz Eczanesi

Istanbul Arnavutköy Taşoluk Filiz Eczanesi. Nöbetçi Taşoluk Filiz Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Pelin Eczanesi

Istanbul Başakşehir Pelin Eczanesi. Nöbetçi Pelin Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.