İstanbul Ataşehir Ataşehir Şifa Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 7 sa önce
Ataşehir Şifa Eczanesi logo
Ataşehir Şifa Eczanesi logo

Ataşehir Şifa Eczanesi

0
(0)

Istanbul Ataşehir Ataşehir Şifa Eczanesi. Nöbetçi Ataşehir Şifa Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Ataşehir Şifa Eczanesi Istanbul ili Ataşehir İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Ataşehir Şifa Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Ataşehir Şifa Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Ataşehir Şifa Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ataşehir Şifa Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Ataşehir Şifa Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

7 Ağustos 2022 Pazar Istanbul Ataşehir Nöbetçi Ataşehir Şifa Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Ataşehir Şifa Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Ataşehir Şifa Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Ataşehir Şifa Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Ataşehir Şifa Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Ataşehir Şifa Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Ataşehir Şifa Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Ataşehir Şifa Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Ataşehir Şifa Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

İstanbul İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz İstanbul ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Cadde Ipekçi Eczanesi

Istanbul Şişli Cadde Ipekçi Eczanesi. Nöbetçi Cadde Ipekçi Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Akbaş Eczanesi

Istanbul Esenyurt Akbaş Eczanesi. Nöbetçi Akbaş Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Neslihan Eczanesi

Istanbul Ümraniye Neslihan Eczanesi. Nöbetçi Neslihan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Deva Eczanesi

Istanbul Arnavutköy Deva Eczanesi. Nöbetçi Deva Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.