Olgaç Eczanesi logo

Olgaç Eczanesi

  • Istanbul - Arnavutköy
  • 2125976596
  • Arnavutköy Merkez Mahallesi Polatkan Sokak 9/A DEVLET HASTANESİ ACİL ÇIKIŞI YANINDAKİ CAMİNİN HEMEN YANI, BİM MARKETİN ÜSTÜ
  • 1
(0)
Olgaç Eczanesi Istanbul ili Arnavutköy ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Olgaç Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Olgaç Eczanesi Istanbul ili Arnavutköy İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Olgaç Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Olgaç Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Olgaç Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Olgaç Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Olgaç Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

28 Haziran 2021 Pazartesi Istanbul Arnavutköy Nöbetçi Olgaç Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Olgaç Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Olgaç Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Olgaç Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Olgaç Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Olgaç Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Olgaç Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Olgaç Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Olgaç Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Istanbul İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Istanbul ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Bereket Eczanesi

Bereket Eczanesi Istanbul ili Sancaktepe ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Bereket Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Ersoy Eczanesi

Ersoy Eczanesi Istanbul ili Bahçelievler ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Ersoy Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Hayat Eczanesi

Hayat Eczanesi Istanbul ili Küçükçekmece ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Hayat Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Burgazada Eczanesi

Burgazada Eczanesi Istanbul ili Adalar ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Burgazada Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.