İstanbul Arnavutköy Hadımköy Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 5 sa önce
Hadımköy Eczanesi logo
Hadımköy Eczanesi logo

Hadımköy Eczanesi

0
(0)

Istanbul Arnavutköy Hadımköy Eczanesi. Nöbetçi Hadımköy Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Hadımköy Eczanesi Istanbul ili Arnavutköy İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Hadımköy Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Hadımköy Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Hadımköy Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Hadımköy Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Hadımköy Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

15 Mayıs 2022 Pazar Istanbul Arnavutköy Nöbetçi Hadımköy Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Hadımköy Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Hadımköy Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Hadımköy Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Hadımköy Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Hadımköy Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Hadımköy Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Hadımköy Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Hadımköy Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

İstanbul İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz İstanbul ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Marmara Şifa Eczanesi

Istanbul Pendik Marmara Şifa Eczanesi. Nöbetçi Marmara Şifa Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Cansu Eczanesi

Istanbul Şişli Cansu Eczanesi. Nöbetçi Cansu Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Kızılelma Eczanesi

Istanbul Fatih Kızılelma Eczanesi. Nöbetçi Kızılelma Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Yeni Tabya Eczanesi

Istanbul Bağcılar Yeni Tabya Eczanesi. Nöbetçi Yeni Tabya Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.