İstanbul Fatih Binbir Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 1 gün önce
Binbir Eczanesi logo
Binbir Eczanesi logo

Binbir Eczanesi

0
  • İstanbul - Fatih
  • 2125295614
  • Kocamustafapaşa Mahallesi Etyemez Tekkesi Sokak No:1B İstanbul Eğit.araştrma Acil Karşısı
  • 736
  • Yorum Yap
(0)

Istanbul Fatih Binbir Eczanesi. Nöbetçi Binbir Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Binbir Eczanesi Istanbul ili Fatih İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Binbir Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Binbir Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Binbir Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Binbir Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Binbir Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

15 Mayıs 2022 Pazar Istanbul Fatih Nöbetçi Binbir Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Binbir Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Binbir Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Binbir Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Binbir Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Binbir Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Binbir Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Binbir Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Binbir Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

İstanbul İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz İstanbul ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Şükrübey Eczanesi

Istanbul Ataşehir Şükrübey Eczanesi. Nöbetçi Şükrübey Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Eren Eczanesi

Istanbul Büyükçekmece Eren Eczanesi. Nöbetçi Eren Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Kızılelma Eczanesi

Istanbul Fatih Kızılelma Eczanesi. Nöbetçi Kızılelma Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Millet Eczanesi

Istanbul Silivri Millet Eczanesi. Nöbetçi Millet Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.